604 SL V6: welk type koelvloeistof?
-
- Posts: 33
- Joined: 03 Jun 2018, 13:19
604 SL V6: welk type koelvloeistof?
Wie weet wat voor koelvloeistof er gebruikt moet worden voor koeling van de aluminium V6 in een 604 SL? En welke juist niet? op welke ingredienten te letten? Er zit nu een rode vloeistof in. Maar er zijn ook blauwe en groen-gele varianten verkrijgbaar. Wat is wijsheid?
- paull en paulla
- Posts: 1125
- Joined: 03 Feb 2016, 20:45
Re: 604 SL V6: welk type koelvloeistof?
In alle, behalve één P604 heeft blauwe koelvloeistof. De enige met rode koelvloeistof is onze Odd Fire KDFI motormanagement, met LPG injektoren en zes bobines op de bougies gemonteerd. En sinds febr. 2011 loopt deze auto er nog steeds op.Mr.Drexciya wrote: ↑16 Apr 2023, 21:40 Wie weet wat voor koelvloeistof er gebruikt moet worden voor koeling van de aluminium V6 in een 604 SL? En welke juist niet? op welke ingredienten te letten? Er zit nu een rode vloeistof in. Maar er zijn ook blauwe en groen-gele varianten verkrijgbaar. Wat is wijsheid?
Ook heb ik toen besloten het gehele koel systeem grondig te spoelen en met rode koelvloeistof te vullen.
De details van de specificaties heb ik nu even niet paraat.
Al met al, is het een keuze, die ik gemaakt heb, zonder spijt toe nu toe.
Blauw bevalt ook goed, wel iedere, zeg, twee jaar vervangen.
Wie het beter weet mag het zeggen.
Met vriendelijke groet,
Paull en Paulla
Paull en Paulla
-
- Posts: 216
- Joined: 07 Apr 2022, 17:32
Re: 604 SL V6: welk type koelvloeistof?
hallo sjef en Paull ik weet het niet beter, maar bij de automaterialen zaak hebben ze tegen mij gezegt, is al lang geleden, dat ik de gele moest gebruiken voor een Aluminium blok en een koperen Radiateur, ik weet niet of er meer mensen zijn, waar ze het tegen gezegt hebben.gr willy.
-
- Posts: 33
- Joined: 03 Jun 2018, 13:19
Re: 604 SL V6: welk type koelvloeistof?
Dank je, Willy, ik hou het in gedachten.