Onze "dame" Peugeot 204 sedan -A110-
Posted: 05 Feb 2016, 11:26
A110 wrote:Goedendag Peugeot liefhebbers,
Ik zal mij eerst maar eens voorstellen.
Ik ben Jeroen en kom uit een dorpje wat gelegen is in de Hoeksche-Waard wat onder de rook van Rotterdam ligt.
Ik ben 36 jaar en woon samen met mijn vriendin.
Ik ben op mijn 16e jaar begonnen bij de Peugeot dealer Knoot in Oud-Beijerland daar heb ik tot mijn 27e jaar gewerkt. Toen ben ik wat anders gaan doen meer kantoorwerk maar het monteursvak bleef kriebelen.
Ik heb van 2007 tot 2010 bij de Renault gewerkt in de werkplaats. En toen ben ik in contact gekomen met mijn oude werkgever Dhr. Knoot en samen runnen we nu een universeel garagebedrijf gespecialiseerd in de Franse merken.
Maar de voorkeur naar Peugeot en Renault.
Inmiddels is de auto al aardig opgeknapt en heb ik het technische gedeelte al gereviseerd. Daarover zal ik, bij gelegenheid aan tijd, een mooi foto verslag hier plaatsen.
Ik denk dat ik mij zo wel goed voorgesteld heb en vragen zijn altijd welkom.
Hierbij nog een foto van onze Peugeot 204
Met vriendelijke groet,
Jeroen Waardenburg
MarcoPeus wrote:Hallo Jeroen, wat een leuke 204, ik heb bijna dezelfde:
A110 wrote:Iedereen bedankt voor het warme welkom![]()
Gr. Jeroen
Harrie wrote:Welkom Jeroen![]()
prachtige 204 !
grt, Harrie
ruit'48 wrote:Nogmaals welkom Jeroen, leuk om iemand uit de regio Zuid-Hollandse-Eilanden aan te treffen.
Gr. Kees
ruit'48 wrote:Echt leuk met dat origineel NL kenteken inclusief nog de sporen van zo'n vreselijke APK sticker.MarcoPeus wrote:Hallo Jeroen, wat een leuke 204, ik heb bijna dezelfde:
gr. Kees
MarcoPeus wrote:Ik laat m ook lekker d'r op zitten
Bart-Peugeot wrote:Hee Jeroen, jij ook hier.
Je 204 is prachtig!
A110 wrote:Ja ben overal te vinden net zoals jij.Bart-Peugeot wrote:Hee Jeroen, jij ook hier.
Je 204 is prachtig!
Mijn collega is er nog in getrouwd in oktober en hij heeft het heel de dag perfect gedaan.
De "dame" staat nu lekker bij mijn oom in de garage en ik heb nu de Alpine A110 van mijn oom voor reparatie.
Van het voorjaar er maar weer lekker mee gaan rijden en kijken welke "problemen" we tegen gaan komen na zo'n grote revisie.
LouisDeFunes wrote:geweldig leuk de 204. mijn vader had er vroeger ook eentje, een donkergroene, en zelf heb ik ook een paar maal in een 204 gereden, maar dat was er een van een vriend van mij. ik ben zeer benieuwd naar het verslag over het restaureren van je auto. vriendelijke groet, louis.